שרתים

שתף חברים

Facebook
Twitter
LinkedIn

בעולם של היום, הכול עובד באמצעות מחשבים ומכשירים נוספים כשכולם מחוברים לאינטרנט. הם מאפשרים לנו לעשות כמעט הכול מרחוק – ללמוד, לקנות, לקבל יידע, לעשות עסקים, לעבוד, לשחק ומה לא… המחשב או המכשיר הנייד שברשותינו בין אם הוא טאבלט או סמארטפון הוא רק אמצעי שדרכו אנחנו עושים שימוש במידע רב, והכל נמצא למעשה על שרתים. מה זה אומר? זה אומר שיש מחשבים גדולים בתוך חוות שרתים שבהם מאוחסנים קבצים רבים, קבצים אותם אנחנו למעשה "מושכים" כל הזמן למכשיר שלנו על מנת שנוכל לעשות בהם שימוש. דאטה סנטר הוא המקום בו נמצא כל המידע ובלי השרתים הללו לא היינו יכולים לעשות שימוש מיטבי באינטרנט מכיוון שיש להם תכונות ייחודיות שאין למחשב רגיל. 

חוות שרתים – דברים חשובים

אם אתם מחפשים חוות שרתים מתקדמת , דאטה סנטר בו "תאפסנו" את האתר שלכם, את התוכנה של העסק או כל מוצר וירטואלי אחר יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא. שרתים צריכים להיות עם תשתיות מתקדמות, מה שאומר בין השאר יחידות פנימיות שמקבלות חשמל משני מקורות שונים. בנוסף, חשוב שתצורת החדר תהיה בהתאם לדרישות על מנת להבטיח תפקוד מקסימלי, כמו גם זמינות מלאה לתמיכה אם יהיה צורך בכך, תפעול כל תקלה או בעיה אם יהיו במהירות ומרכז בקרה שיפקח על כל אלו. 

אין כמו ניסיון!

בבואכם למצוא שרתים שיענו על הדרישות שלכם, הדבר החשוב ביותר בדרך למציאת החברה שתספק לכם אותם הוא הניסיון שלה. מנהלי חדר המחשבים צריכים להיות עם ניסיון רב ובעלי מומחיות גבוהה ביותר, מנהלים שיוכלו לתת מענה מהיר בכל מצב. חשוב שהמערכות השונות יהיו מגובות וחשוב שיהיו מערכות קירור איכותיות כמו גם צ'ילרים ניידים חיצוניים למקרה הצורך.

אצלנו תוכלו לקבל את המידע על השרתים הטובים והמתקדמים ביותר. הניסיון והצוות שלנו הופכים אותנו למובילים בתחום, יחד עם קדמת הטכנולוגיה בה אנו צועדים כל הזמן.  הצטרפו אלינו יחד עם מאות הלקוחות שנהנים משירות מקצועי ומהיר.

צרו קשר עוד היום וקבלו את המידע והצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לצרכים שלכם!

פתיחת קריאת תמיכה
למוצרי סיסקו ולינקסיס

פרטי הלקוח
פרטי המוצר
פרטים נוספים
דילוג לתוכן