הצהרת נגישות

דטה טק פתרונות מתקדמים בע"מ (להלן: "החברה") שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות ומשקיעה משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהפוך לקל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

אתר החברה ב-https://www.dtas.co.il  (להלן: "האתר") מעמיד לרשותך את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את תאימותו להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1). ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על מקש הטאב כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, יש להמתין רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

החברה ממשיכה במאמציה לשפר את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו לאפשר שימוש נגיש גם לאנשים עם מוגבלויות. כחלק מאמצינו אנו סורקים באופן קבוע את  האתר עם סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן מחסומי נגישות באתר.
למרות מאמצינו להפוך את כל הדפים והתוכן באתר לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר, ייתכן שכתוצאה מהיעדר זיהוי הפתרון הטכנולוגי המתאים.
בכל מקרה של קושי עם תוכן כלשהו באתר או צורך בסיוע בכל חלק מהאתר, ניתן ליצור איתנו קשר כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

צור קשר:

לצורך דיווח על בעיית נגישות, או קבלת מענה על שאלות או קבלת סיוע, ניתן ליצור קשר בכתובת דוא"ל: [email protected] או בטלפון: 09-7644721

פתיחת קריאת תמיכה
למוצרי סיסקו ולינקסיס

פרטי הלקוח
פרטי המוצר
פרטים נוספים
דילוג לתוכן