אודות החברה

חברת דטה טק מקבוצת אקסל סולושנס מתמחה בהפצת מוצרי תקשורת וטכנולוגיית מידע, ומעניקה ללקוחותיה שירותי ערך נוספים כגון: יעוץ, תכנון וליווי מקצועי.

החברה פועלת למעלה מ – 17 שנה כחברת ההפצה המובילה של ענקית התקשורת Cisco Systems ומספקת באמצעות מאות משווקים את מגוון הטכנולוגיות של היצרן לכלל מגזרי המשק תוך הפעלת מעטפת תמיכה להיבטים הטכנולוגיים, הלוגיסטיים, הפיננסיים והשיווקיים.

לאורך השנים ובמהלך פעילויותיה השונות צברה חברת דטה טק מוניטין רב בארץ ובעולם והיא ידועה בקרב קהילת המשווקים כחברה מקצועית, שירותית ואמינה.

במהלך שנת 2021 פיתחה דטה טק בשיתוף עם חברת סיסקו את "קליק 2"  פלטפורמה דיגיטלית ואוטומטית
לניהול חידוש חוזי שירות בצורה נוחה ופשוטה למשתמש.

מאז שנת 2018 דטה טק מפיצה את מגוון הפתרונות של חברת Fujitsu היפנית,
הכוללים תחנות עבודה, מחשבים ניידים, שרתים ופתרונות אחסון.

בנוסף דטה טק מפיצה בלעדית של מוצרי התקשורת מבית Linksys המתמחה בפתרונות אלחוטיים
לבית ולמשרד, באספקת פתרונות מובילים מעולמות הגנת הסייבר ואבטחת המידע.

ההיסטוריה שלנו

דטה טק עברה לאורך השנים מספר גלגולים. היא הוקמה בשנת 1994 כחברה למכירת ציוד היקפי למחשבים אשר נקנתה בהמשך על ידי ענקית ההפצה האמריקאית Tech Data. עם מיזוגה לTech Data – הפכה למעשה החברה לזרועה של הקבוצה בישראל. בשנת 2003 רכשה Tech Data העולמית את חברת ההפצה האירופאית AZLAN כתוצאה ממהלך זה פתחה טק דטה ישראל בשנת 2005 פעילות של שיווק פתרונות תקשורת ואבטחת מידע, תוך שהיא מצטרפת למערך ההפצה של סיסקו ישראל.

בשנת 2007 נרכשה דטה טק על ידי חברת רפק תשתיות ותקשורת, חברת אחזקות מובילה בתחומי התקשורת, התשתיות והאנרגיה. הצעד הדרמטי הוביל להליך של מיתוג מחדש אשר במהלכו הוחלף שמה של החברה מטק דטה ישראל ל – דטה טק פתרונות מתקדמים בע"מ.

בשנת 2022 רכשה קבוצת אקסל סולושנס את החברה מקבוצת רפק תקשורת ותשתיות וזאת הודות לעובדה כי פעילותה של דטה טק סינרגית לפעילותן של החברות הבנות האחרות בקבוצה זו.

הצוות שלנו

שגית גרינברג

סמנכ"לית כספים

כתריאל סורסקי

סמנכ"ל תפעול

פתיחת קריאת תמיכה
למוצרי סיסקו ולינקסיס

פרטי הלקוח
פרטי המוצר
פרטים נוספים
דילוג לתוכן