מרכזיות בענן

שתף חברים

Facebook
Twitter
LinkedIn

יש לא מעט עסקים אשר יש בהם עובדים רבים והם מייצרים לא מעט תקשורת במהלך יום העבודה. עד לפני כמה שנים האפשרות היחידה של העסקים הללו היתה להחזיק מרכזיית טלפון פיזית, מרכזיה אותה היה צריך כמובן לרכוש אבל מעבר לכך גם לתפעל ולתחזק, מה שהופך למרכיב משמעותי בהוצאותיו של העסק אבל היום יש מרכזיות בענן שמהוות פתרון אולטימטיבי. מרכזייה בענן לארגונים או מרכזייה בענן לחברות כמו גם מרכזייה בענן למשרדים ובאופן כללי מרכזייה בענן לעסקים היא בדיוק מה שכל עסק שרוצה לחסוך לא מעט כסף וכאב ראש צריך. אז הנה קצת עליה ומה צריך לוודא לפני שסוגרים עם ספק.

מרכזיות בענן – מה חשוב לוודא?

אם אתם מחפשים מרכזיות בענן מה שאומר מרכזייה בענן לארגונים או מרכזייה בענן לחברות, חשוב להבין קודם מה היא. מדובר על ספק שירותי תקשורת שענן שנותן לכם שירות מלא, מה שאומר שכל המכשירים יהיו מחוברים לאינטרנט. לא תצטרכו עוד להתעסק עם ציוד ותוכנות כמו גם לא עם תפעול ותחזוקה, אלא הוא יספק לכם הכול. בבואכם לסגור על הספק חשוב שתבררו איתו כמה דברים. כך לדוגמא האם המכשיר הסלולרי יהיה שלוחה במרכזיה או שאתם צריכים לרכוש מכשירי טלפון ייעודיים, ובאילו תכונות מתקדמות תומכת המרכזייה – האם היא יכולה להתחבר למוקד טלפוני כלשהוא, ווטסאפ לעסקים וכדומה.

דברים חשובים נוספים. 

בבואכם לברר לגבי מרכזיות בענן בין אם זו מרכזייה בענן לעסקים או מרכזייה בענן למשרדים אתם צריכים לברר גם האם אפשר להגדיר צלצול כפול גם בשלוחת הטלפון המשרדי וגם בשלוחת הטלפון הסלולארי כמו גם האם הפתרון המוצע לכם תלוי ברשת האינטרנט הציבורית מה שאומר שעלולים להיות ניתוקים ובעיות או שהיא עצמאית.

מה שחשוב מאוד הוא לברר האם יש גיבוי בתשתיות השונות והאם המערכת כולה מוגנת מפני מתקפות סייבר. חשוב גם לוודא שיש מי שנותן מענה מהיר ויעיל ככה שתוכלו להיות רגועים. אצלנו תוכלו לקבל מרכזיה בענן ברמה הגבוהה ביותר עם כל מה שאתם צריכים. הצוות שלנו הוא בעל ניסיון רב והוא ישמח לתת לכם שירות מעולה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם ולקבל את כל המידע שאתם צריכים.

פתיחת קריאת תמיכה
למוצרי סיסקו ולינקסיס

פרטי הלקוח
פרטי המוצר
פרטים נוספים
דילוג לתוכן